.

:(

Hej emilko, jestes najladniejsza dziewczyna jaka znam i przepraszam cie bardzo. Mam nadzieje, ze jak skonczysz to napiszesz do mnie.

Zabezpieczony
1

Jak bardzo jestes na mnie zla?

w skali od1-10
2

Czy to wina wiktora ze jestesmy na siebie obarazeni?

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi
3

Co bys chciala zebysmy sie pogodzili?

Wybierz jedną odpowiedź
4

Ktora z tych chwil najbardziej ci sie podobala?

(na pierwszym jest nasz 1pocalunek)
5

Jak bardzo chcesz sie pogodzic?

question image
6

Jak bardzo teraz jestes na mn zla?

w skali 1-10
7

How much?

Wybierz jedną odpowiedź