První Kóňaference

Drazí přátelé,


byla chvíle, kdy jste si všichni užívali parádní oslavný festival. Já také - však jsem měl dredy půl života! Ale také byli chvíle, kdy jsem si neužíval. A to byl moment, kdy jste mi VY neuvěřitelně pomohli.


Přemýšlel jsem, jak vám to vrátit :) A tak jsem přišel s dalším formátem - Kóňafe...rence. Většina z vás asi na konferenční formát není zvyklá, ale nebojte se, je to švanda, propojování lidí a myšlenek, tvorba známostí a kontaktů!


Tato unikátní, první Kóňaference bude zaměřena na vás a na peníze. Vy jste mi peníze poslali ze své dobroty, ale každý z vás něco tvoří, dělá, hledá, prodává, pracuje, pomáhá... A to častokrát lidi netuší. I když jsou kamarády po dlouhou dobu. Proto bych vás rád sehnal dohromady a bavil se právě o penězích - o vaší práci, produktech, službách - aby se vám vaše dobrota vrátila. Zatím nejsem milionářem, tak si ty prachy musíme nějak vydělat ;)


Prosím, vyplňte tento dotazník, abych zjistil, jak moc a v jakém formátu byste se První Kóňaference účastnili. Finančně mi pomohlo (alespoň co vím a pamatuji se) 27 jednotlivých kamarádů a 5 vystupujících interpretů - vy jste dostali tento dotazník - a První Kóňaference nepotřebuje dalších.


Toto je předběžný dotazník, abych tušil, jaký to má ohlas a jak zhruba si to představujete. Na základě tohoto bych to postupně konkretizoval.

Spustit dotazník teď