UWAGA: To jest podgląd badania, przedstawione odpowiedzi nie zostaną zapisane. Jeśli chcesz wypełnić ankietę, kliknij tutaj.

Pytania odnośnie FF pt. "Joker"

Zbieranie odpowiedzi zostało zakończone.

Witaj! Z tej strony Kinga i bardzo się cieszę, że tutaj jesteś! 😄 Postanowiłam utworzyć ankietę, by trochę poznać moich czytelników i ich zdanie odnośnie kilku kwestii związanych z Fanfiction pt. Joker.

Proszę o odpowiadanie zgodnie ze swoimi odczuciami. Nikogo nie będę negować za własne zdanie (pod warunkiem, że będzie ono wyrażone w kulturalny sposób).

Dziękuję za poświęcony czas i miej na uwadze fakt, że dużo dla mnie znaczy Twoja opinia. 😙

1 Jesteś:
Wymagana odpowiedź

2 Znajdujesz się w przedziale wiekowym (rocznikowo):
Wymagana odpowiedź

3 Jak to się stało, że czytasz "Jokera"?
Wymagana odpowiedź

4 Gdzie czytasz "Jokera"?
Wymagana odpowiedź

5 Po przeczytaniu/Podczas czytania...
Wymagana odpowiedź

6 Kogo lubisz najbardziej (możesz wybrać kilka opcji)?
Wymagana odpowiedź

7 Dlaczego ją/jego/ich lubisz najbardziej (proszę o podanie przynajmniej jednego sensownego argumentu na każdą wybraną osobę)?
Wymagana odpowiedź

Pozostało 1500 znaków

8 Kogo nie lubisz (możesz wybrać kilka opcji)?
Wymagana odpowiedź

9 Dlaczego za nią/nim/nimi nie przepadasz (proszę o podanie przynajmniej jednego sensownego argumentu na każdą wybraną osobę)?
Wymagana odpowiedź

Pozostało 1500 znaków

10 Czy czegoś mogłoby być więcej w tym opowiadaniu? (możesz wybrać kilka opcji)
Wymagana odpowiedź

11 Jeżeli jest coś, co chciałabyś/chciałbyś mi napisać: swoją opinię na jakiś temat związany z ff, co Cię denerwuje lub podoba Ci się, jakie masz zastrzeżenia, sugestie, porady lub cokolwiek innego, a nie chcesz tego zrobić w komentarzu lub w wiadomości (z jakichkolwiek powodów), to daję Ci teraz możliwość anonimowego wypowiedzenia się (jeśli nie czujesz takiej potrzeby, po prostu omiń to pytanie.)

Pozostało 1500 znaków

12 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie mojego opowiadania (fabuły, bohaterów itd), mnie lub czegokolwiek, to możesz je także tutaj zapisać. Jeżeli będzie potrzeba, to na wszystko odpowiem w zakładce na stronie poświęconej FF lub w osobnym rozdziale (ale o tym jeszcze powiadomię notce pod którymś rozdziałem). W przypadku braku nurtujących pytań - możesz ominąć to pytanie.

Pozostało 1500 znaków