Vliv sociálních sítí na sebevědomí

Dobrý den, 


jmenuji se Veronika Veselá, jsem studentkou třetího ročníku oboru Psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, a tímto bych Vás chtěla poprosit o vyplnění mého krátkého dotazníku. Dotazník si klade za cíl zjistit, jaký vliv mají sociální sítě na sebevědomí člověka. Vaše odpovědi mi s tímto velmi pomohou. Prosím o pečlivé přečtení všech otázek a o jejich zodpovězení. 


Nikde neuvádějte své jméno, dotazník je zcela anonymní. Proto prosím o upřímné a otevřené odpovědi. Vaše účast na vyplňování dotazníku je dobrovolná. Jeho vyplněním souhlasíte se zpracováním Vašich anonymních odpovědí ve výzkumné části bakalářské práce. S daty bude zacházeno v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.


Neexistují zde správné ani špatné odpovědi. Odpovídejte tedy, prosím, upřímně a podle svého uvážení. Narazíte-li na otázku, na kterou z nějakého důvodu nechcete odpovědět, nechte ji nezodpovězenou a pokračujte dál. 


Dotazník je určen pro uživatele sociálních sítí ve věku 20–35 let. Vyplňte pouze v případě, že používáte alespoň jednu sociální síť (např.: Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, BeReal, Twitter, ...) po dobu minimálně jednoho roku. Jeho vyplňování Vám zabere zhruba 10 minut.

 V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. 

Email: ve.veselav@gmail.com


Děkuji za Vaši účast.


Spustit dotazník teď