.
Tanári értékelés
Üdvözlöm,
Kérem szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.
Kérdőív elindítása
Biztosított
Survio
1
Mennyire fontosak az alábbi jellemzők/képességek egy tanárnál?
Jelöljön ki egy választ minden sorban
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Humoros
Következetes
szigorú
hagyományos módszerek híve
laza
szakmailag felkészült
élvezhető órákat tart
tud fegyelmezni
segítőkész
változatos módszereket alkalmaz
szereti a tárgyát
elismeri a hibáit, és azokat hangsúlyozza is
tiszteletet parancsoló
Folytatás
2
Mennyire jellemzőek a tanárodra (RENI!!) az alábbiak?
Jelöljön ki egy választ minden sorban
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Humoros
Következetes
Szigorú
hagyományos módszerek híve
laza
szakmailag felkészült
élvezetes órákat tart
tud fegyelmezni
segítőkész
változatos módszereket alkalmaz
szereti a tárgyát
elismeri a hibáit, és hangsúlyozza őket
tiszeteletet parancsoló
Folytatás
3
Ha max. 5 dolgot kiválaszthatnál, ami szerinted elengedhetetlen tulajdonság egy tanárban, mi lenne az? (Az előbbiekből is, de magadtól is írhatsz!)
Folytatás
4
A tanári értékelésről...
Jelöljön ki egy választ minden sorban
1
2
3
4
5
Fontos-e, hogy milyen jegyeket kapsz?
Fontos-e neked, hogy a tanár ne csak jegyben, de írásban is értékeljen?
Fontos-e neked, hogy szóban is értékeljen a tanár?
5
Értékelés RENI értékeléséről...
Jelöljön ki egy választ minden sorban
1
2
3
4
5
Mennyire volt hasznos az értékelése?
Mennyire volt részletes az értékelése?
Elegendőnek tartod-e az értékeléseit?
Támogatóak voltak-e az értékelések?
Korrekt volt-e az értéklelés?
Volt-e elég lehetőség jegyet szerezni?
6
[Dolgozatok] Még mindig Renit értékeld!
1
2
3
4
5
Mennyire voltak könnyűek a dolgozatok?
Mennyire volt nehéz felkészülni a dolgozatokra?
Mennyire volt stresszes egy-egy számonkérés?
Elegendő tájékoztatást kaptál a dolgozat előtt?
Mennyire volt azonos a számonkérés anyaga az órai anyaggal?
Mennyire volt stresszes egy-egy szóbali felelés?
7
van-e bármilyen javaslatod a számonkéréssel/értékeléssel kapcsolatban számomra?
Folytatás
8
Kapcsolattartás
Jelöljön ki egy választ minden sorban
1
2
3
4
5
Mennyire tartod fontosnak, hogy legyen egy online plattform az osztálynak/csoportnak?
Fontosnak tartod-e, hogy a tanárod ismerősöd legyen online plattformokon?
Fontosnak tartod-e, hogy ráírhass a tanárra bármikor?
Gondot okozna-e, ha email-en keresztül tudnál csak kommunikálni a tanároddal?
Sértőnek találod-e, ha a tanárod nem jelöl vissza?
Sértőnek találod-e, ha a tanárod nem ír vissza 1 napon belül?
Fontos-e, hogy meglegyen a tanárod telefonszáma?
Fontos-e, hogy a tanárod mindig elérhető legyen?
Hívta-e már fel bármelyik szülőd a pedagógust?
Folytatás
9
Értékeld az alábbi állításokat!
Jelöljön ki egy választ minden sorban
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Fontos, hogy ne csak a tanár beszéljen az órán.
Szertem, ha olyan feladatok vannak az órán, amik játékosak
Könnyebben megtanulom a dolgokat, ha dolgozhatok a szöveggel
Szeretek csoportban dolgozni
Szeretek párban dolgozni
Szeretek egyedül dolgozni
Könnyebben megjegyzem az anyagot, ha a tanár lediktálja
Szeretem, ha a tanár megkérdezi a véleményemet
Szerintem nem lehet játékkal tanulni
Folytatás
10
Válaszd ki a megfelelő választ!
Jelöljön ki egy választ minden sorban
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Mennyire fontos számodra, hogy egy tanár ápolt legyen?
Mennyire fontos számodra, hogy egy tanár fiatalos maradjon a kora ellenére is?
Mennyire fontos számodra, hogy egy tanár egészséges/sportos legyen?
Mennyire érzed mintaértékűnek a tanáraidat?
Folytatás
11
Az irodalomoktatásról... Mennyire igazak az alábbi állítások?
Jelöljön ki egy választ minden sorban
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Az irodalomoktatás felesleges
A régi irodalom nem érdekes
Az olvasás unalmas
A kortárs irodalmat szívesebben olvasnám
A verseket jobban szeretem, mert rövidebbek
Úgy érzem, az irodalom nem nekem szól
Soha nem olvastam még jó könyvet
Fontos, hogy tankönyvből tanuljunk
Fontos, hogy életrajzi adatokat is tanuljunk, mert érettségin tétel
Fontos, hogy beszélgessünk a művekről
Szeretem, ha elmondhatom a véleményemet egy műről
Elfogadható, hogy egy műnek többfajta érzelmezése is lehet
Szívesebben olvasnék E-readerről
Fontos a filmek, multimédiás tartalmak használása, azok irodalmi szempontok mentén történő értelemzése
Folytatás
12
Értékeld a tanárodat! (Renit!)
Jelöljön ki egy választ minden sorban
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Jó tanár
Azt gondolom, kíváncsi a véleményemre
közelebb hozta hozzám az irodalmat
Rugalmas
Megpróbálta változatossá tenni az órákat
motiváló tanár
teljesíthetőek a követelményei
Egyenlő bánásmódban részesíti a diákokat
Szerettem bejárni az órájára
Fontosnak tartja a fejlődésünket
szigorúbbnak kellene lennie
Folytatás
13
Gondold végig, hogy milyen javaslataid/kommentjeid lennének még számomra, és írd meg őket őszintén, bármivel kapcsolatban! Amennyiben nincs ilyen, nagyon szépen köszönöm a kitöltésedet! <3
Küldés