.

Tanári értékelés

Üdvözlöm,

Kérem szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.

Biztosított
1

Mennyire fontosak az alábbi jellemzők/képességek egy tanárnál?

Jelöljön ki egy választ minden sorban
2

Mennyire jellemzőek a tanárodra (RENI!!) az alábbiak?

Jelöljön ki egy választ minden sorban
3

Ha max. 5 dolgot kiválaszthatnál, ami szerinted elengedhetetlen tulajdonság egy tanárban, mi lenne az? (Az előbbiekből is, de magadtól is írhatsz!)

4

A tanári értékelésről...

Jelöljön ki egy választ minden sorban
5

Értékelés RENI értékeléséről...

Jelöljön ki egy választ minden sorban
6

[Dolgozatok] Még mindig Renit értékeld!

7

van-e bármilyen javaslatod a számonkéréssel/értékeléssel kapcsolatban számomra?

8

Kapcsolattartás

Jelöljön ki egy választ minden sorban
9

Értékeld az alábbi állításokat!

Jelöljön ki egy választ minden sorban
10

Válaszd ki a megfelelő választ!

Jelöljön ki egy választ minden sorban
11

Az irodalomoktatásról... Mennyire igazak az alábbi állítások?

Jelöljön ki egy választ minden sorban
12

Értékeld a tanárodat! (Renit!)

Jelöljön ki egy választ minden sorban
13

Gondold végig, hogy milyen javaslataid/kommentjeid lennének még számomra, és írd meg őket őszintén, bármivel kapcsolatban! Amennyiben nincs ilyen, nagyon szépen köszönöm a kitöltésedet! <3