.
Kávégép használata
Szia!
Kérlek szánj egy percet a következő kérdésre. Köszönöm :-)
Kérdőív elindítása
Biztosított
Survio
1
Szeretnénk megtudni, hogy melyik kávégépet használod többnyire az irodában?
Kérlek, hogy csak egy választ jelölj be!
Dolce Gusto gép
Nespresso fémkapszulás gép
Nespresso párnáskapszulás gép
Jura gép ( Hegyes Feri féle kávé )
Saeco gép ( régi Ahico-s )
Kávézok, de nem használom egyik benti gépet sem (instant kávé)
Nem iszom kávét
Folytatás
Küldés