Sziasztok!
Szeretnénk idén is segítséget nyújtani nektek, szülő kollégáknak, hogy a végtelennek tűnő, 10 hetes nyári szünet áthidalása kevesebb fejtörést okozzon számotokra, ezért idén is tervezünk INTRUM Tábort. Természetesen most is figyelembe vesszük a tavalyi értékelő lapon megírt értékeléseiteket.
Három turnust tervezünk indítani ebben az évben is, remélve, hogy a gyerekek ismét sok új élménnyel fognak gazdagodni!
A szülőknek ugyanúgy, mint tavaly, csak az étkeztetés díját kell kifizetni, ami kb. 15 000 Ft/gyerek/turnus lesz. A tábor résztvevőinek ideális életkora 6-13 év.
Kérlek, töltsétek ki a kérdőívet, hogy fel tudjuk mérni pontosan melyik hét felel meg a leginkább nektek, valamint, hogy hány gyerek szeretne jönni, így előre tudunk tervezni és mindenkinek jut majd elég hely!