Powered by

Jak se Vám žije na Horažďovicku?

Vážení,

jak se Vám žije ve Vaší obci? Co se Vám tu líbí a co naopak postrádáte? Vyjádřete prosím svůj názor prostřednictvím této ankety, jejíž cílem je zjistit, jak se žije lidem v obcích na Horažďovicku. Anketu můžete anonymně vyplnit do 31.10.2020 zde online nebo v tištěné formě na Městském úřadě Horažďovice.

Komu je anketa určena?

Anketa je určena obyvatelům měst a obcí na Horažďovicku: Břežany, Hejná, Horažďovice, Hradešice, Chanovice, Kejnice, Kovčín, Kvášňovice, Malý Bor, Maňovice, Myslív, Nalžovské Hory, Nehodiv, Olšany, Pačejov, Slatina, Svéradice, Tužice, Velké Hydčice, Velký Bor.

K čemu anketa slouží?

Výstupy z ankety budou využity při tvorbě Komunitního střednědobého plánu sociálních služeb na Horažďovicku. Její vyplnění tedy přispěje ke zvýšení kvality sociálních i návazných služeb ve Vašem regionu. Více informací o sociálních službách a jejich plánování na Horažďovicku najdete na webových stránkách města Horažďovice v sekci "Komunitní plánování sociálních služeb".

Děkujeme za Váš názor a za spolupráci při rozvoji sociálních služeb pro obyvatele měst a obcí na Horažďovicku.

Kontakt: Centrum pro komunitní práci západní Čechy, Ing. Tereza Eberlová, telefon: 775 764 420, e-mail: tereza.eberlova@cpkp.cz.

Spustit dotazník