Powered by

Hlasujte pro Cenu čtenářů

Představujeme Vám projekty nominované do soutěže o titul Best of Realty - Nejlepší z realit 2021, z nichž odborná porota vybírá vítěze a oceněné v kategoriích Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kancelářské objekty, Hotely, Obchodní centra a Průmyslové a skladové areály.

Ze všech těchto projektů můžete vybrat jednoho držitele Ceny čtenářů pro rok 2021. Nejvyšší hodnocení, tedy pět hvězdiček, můžete napříč všemi kategoriemi přidělit svému favoritovi, který si podle Vás zaslouží Cenu čtenářů 2021.

Hodnotit však můžete všechny projekty a těm udělit jednu až pět hvězdiček, kdy pět hvězdiček znamená nejvyšší ohodnocení, jedna hvězdička pak nejnižší.

Poté, co projektu / projektům přidělíte svoje hodnocení, je třeba hlasování odeslat, a to kliknutím na tlačítko ODESLAT, které najdete na konci dotazníku.

Cena čtenářů je udělována bez ohledu na kategorii. Projekt, který získá nejvyšší průměrnou známku, tedy nejvyšší počet hvězdiček, bude vyhlášen a oceněn na galavečeru, který proběhne 9. listopadu 2021 ve Foru Karlín.

Hlasování bylo zahájeno 18. 10., ukončeno bude ve 23:59 dne 31. 10. 2021.

pOKRAČOVAT K HLASOVÁNÍ