Powered by

Hlasujte pro Cenu čtenářů Best of Realty - Nejlepší z realit 2022

Představujeme Vám projekty nominované do soutěže o titul Best of Realty - Nejlepší z realit 2022, z nichž odborná porota vybírá vítěze a oceněné v kategoriích Rezidenční projekty, Administrativní centra, Hotely, Obchodní centra a Průmyslové a skladové areály. Ze všech těchto projektů můžete vybrat jednoho držitele Ceny čtenářů pro rok 2022. Nejvyšší hodnocení, tedy pět hvězdiček, můžete napříč všemi kategoriemi přidělit svému favoritovi, který si podle Vás zaslouží Cenu čtenářů 2022.

Hodnotit však můžete všechny projekty a těm udělit jednu až pět hvězdiček, kdy pět hvězdiček znamená nejvyšší ohodnocení, jedna hvězdička pak nejnižší.

Poté, co projektu / projektům přidělíte svoje hodnocení, je třeba hlasování odeslat, a to kliknutím na tlačítko ODESLAT, které najdete na konci dotazníku.

Cena čtenářů je udělována bez ohledu na kategorii. Projekt, který získá nejvyšší průměrnou známku, tedy nejvyšší počet hvězdiček, bude vyhlášen a oceněn na galavečeru, který proběhne 15. listopadu 2022 ve Foru Karlín.

Hlasování bylo zahájeno 24. 10., ukončeno bude ve 23:59 dne 3. 11. 2022.

pOKRAČOVAT K HLASOVÁNÍ