.

Názorový prieskum Slovenského zväzu ľadového hokeja

Dobrý deň, venujte prosím niekoľko minút svojho času vyplneniu nasledujúceho dotazníka.

Zabezpečené
logo

Zadajte, prosíme, názov klubu, za ktorý vyjadrujete názor

logo

Zadajte, prosíme, Vaše meno a priezvisko

logo

Zadajte, prosíme, Vašu mailovú adresu

logo

Dobrý deň, 


na základe uznesenia č. 9/2024 z posledného zasadnutia Kongresu SZĽH, na ktorom zástupca HKM a.s. Zvolen, p. Dušan Mráz, podal návrh na hlasovanie ohľadom účasti hráčov s platným kontraktom v KHL v slovenskej reprezentácii, žiada Výkonný výbor SZĽH členské subjekty o vyjadrenie názoru k tejto téme. 


Na záverečnej strane tohto prieskumového hárku je k dispozícii otázka s troma možnosťami. Výkonný výbor na svojom poslednom zasadnutí, na základe poverenia Kongresom SZĽH, schválil, že prieskum sa uskutoční v online forme v termíne od stredy 26. júna do stredy 3. júla do 23.59 h. Zároveň rozhodol, že pri zbere odpovedí bude platiť, že názor každého členského subjektu SZĽH bude mať rovnakú váhu, pričom každý subjekt sa môže vyjadriť iba raz. Na prieskume sa zúčastnia kluby, ktoré v sezóne 2023/24 vykonávali aktívnu športovú činnosť v súťažiach SZĽH. 


Výkonný výbor zaručuje, že názor zástupcov jednotlivých členov hnutia nebude verejný. Na základe žiadosti predkladateľa návrhu nebudú výsledky hlasovania zaväzujúce, pre vedenie národného tímu a trénerský štáb A-tímu mužskej reprezentácie budú mať poradný charakter. 

logo

Ste za to, aby bolo hráčom so slovenským pasom, ktorí majú platnú zmluvu s mužstvom v KHL v období vojny na Ukrajine, umožnené v sezóne 2024/2025 nastúpiť za slovenskú hokejovú reprezentáciu?

Vyberte jednu odpoveď
Ďakujeme za Váš čas a poskytnutý názor.