Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Hledáme jména pro nové termální bazény!

Sběr odpovědí byl ukončen.

Aqualand Moravia chystá pro své návštěvníky předčasný vánoční dárek. Reagujeme na Vaše četné podněty a připravujeme pro Vás 2 nové termální bazény se speciálně upravenou vodou z termálního vrtu. Bazény budou mít teplotu 37 °C a budou se nacházet ve venkovním bazénu Riviéra s výhledem na Pálavu. Bazény otevřeme již 16. prosince.

Pro nové relaxační bazény hledáme jména. Chcete si zasoutěžit o celosezónní permanentku do Aqualandu Moravia? Pošlete nám návrhy na názvy nových bazénů a zúčastněte se soutěže o celosezónní vstupné. Posílat svoje návrhy nám můžete do 15. 11. 2017.

Jak by se podle vás měly jmenovat dva nově otevírané venkovní bazény s výhledem na Pálavu? Bazény budou napuštěny termální vodou o teplotě 37 stupňů Celsia a budou umístěné vedle sebe. Navrhovatel vítězných jmen získá celosezónní permanentku do Aqualandu Moravia!
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

Váš kontaktní email a souhlas s podmínkami soutěže:
Povinná odpověď

Navrhovatel souhlasí, že v případě návrhu vítězného jména pro dva nové bazény ve venkovní části Aqualandu Moravia nebude požadovat po společnosti ŽS Real, a.s. žádnou finanční náhradu. Navrhovateli vítězných jmen pro nové bazény nevzniká nárok na žádnou další odměnu. Navrhovatel jako odměnu získá celosezónní permanentku do Aqualandu Moravia s platností na 90 dní. Vyplněním údajů souhlasí účastník se zařazením všech jím poskytnutých osobních údajů (dále jen údaje) do databáze společnosti ŽS REAL, a. s. (dále jen Společnost) a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely Společnosti (rozesílání informačních emailů apod.), tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcí, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. Účastník bere rovněž na vědomí, že má práva dle § 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese Společnosti odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd.

Zbývá 250 znaků