Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Registrace: Seminář JIC, Získejte až 3,5 milionu a pomoc výzkumných organizací

Sběr odpovědí byl ukončen.

Chcete zlepšit firemní procesy, optimalizovat výrobu, pomoci s vývojem produktu nebo služby i s jejich zavedením na trh? Přihlaste se do programu Partnerství znalostního transferu a získejte dotaci až 3,5 milionu korun i pomoc talentovaných doktorandů. Na bezplatném semináři vám prozradíme, jak na to.

Seminář je určený pro malé a střední podniky, které chtějí získat přístup k novým technologickým znalostem a dovednostem, i pro výzkumné organizace, které chtějí výsledky svého bádání využít v praxi.

Co se na semináři dozvíte? Co je program Partnerství znalostního transferu?Co program může přinést vaší firmě/výzkumné instituci?Jak zažádat o dotaci?

Nebude chybět ani prostor pro individuální dotazy a networking, na kterém můžete najít partnera pro svůj projekt.

Partnerství znalostního transferu nabízí finance i odborníka do firmy

Cílem nového programu je zlepšit přenos znalostí mezi výzkumnými organizacemi a firmami. Kromě dotace ve výši až 70 % způsobilých výdajů (od 0,5 do 3,5 milionů korun) získají firmy odbornou pomoc v podobě doktorandů nebo absolventů magisterského studia, na které dohlíží vybrané expertní organizace. Více informací o programu si můžete přečíst zde.

Jméno:
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

Příjmení:
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

Firma, organizace:
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

E-mail:
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

Máte již akademického/firemního partnera?
Povinná odpověď

Registrací na seminář dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (https://www.jic.cz/osobni-udaje/).