FONTOS INFÓK:
A belépőjegy nappali fürdőzésre nem jogosít, csak az éjszakai bulira!
A rendezvényre a KÉRDŐÍV KITÖLTÉSÉVEL jelentkezhet bárki ( dolgozó / családtag / barát ), viszont csak akkor érvényes a jelentkezés, ha szerda 17-ig befizeted az összeget.
MINDEN igénylőnek KÜLÖN KELL kitölteni A BELÉPŐ igénylőt! (név és e-mail cím megadásával!)
A Szervező pénteken elküldi a kérdőívben megadott e-mail címekre a belépésre jogosító jegyeket.
A belépők árát (6500 Ft/fő) Málik Majánál tudod befizetni (Log. Központ, II. emelet, marketing iroda) kedden és szerdán 9-17 között, telefonon történő egyeztetést követően.