Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Hledáme jméno pro nový tobogán!

Sběr odpovědí byl ukončen.

Aqualand Moravia chystá na příští rok velké rozšíření letního areálu a vy si tak budete moci již brzy vyzkoušet novinky v podobě dětského vodního světa, divoké a líné řeky nebo nového tobogánu. Právě tobogán ale nebude jen tak ledajaký... Naše nová „vodní dráha“ pojede nejen z kopce, ale také do kopce. Takovou jízdu jste tady ještě nezažili a ani nikde jinde v Evropě, nejbližší takovou atrakci mají totiž na dalekých Kanárských ostrovech nebo v Texasu…

Náš nový tobogán ještě ale nemá jméno… A právě proto vyhlašujeme soutěž! Zapojte se, pomozte nám vymyslet originální název a vyhrajte celosezónní permanentku do Aqualandu Moravia! Návrhy nám můžete posílat do 20. 12. 2019

Jak by se podle vás měl nový tobogán jmenovat? Půjde spíše o vodní horskou dráhu, která se stane unikátem v Evropě. Startovat budete z výšky 17 metrů, celkem 5x pojedete vzhůru, kdy budete proudem vody vytlačeni do kopce, abyste mohli znovu sjet z kopce dolů. Celková jízda bude dlouhá 242 metrů. Tento rodinný tobogán pro dvoumístné rafty se bude pyšnit českými národními barvami.
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

Váš kontaktní email:
Povinná odpověď

Navrhovatel souhlasí, že v případě návrhu vítězného jména tobogánu v rozšířené venkovní části Aqualandu Moravia nebude požadovat po společnosti ŽS Real, a.s. žádnou finanční náhradu. Navrhovateli vítězného názvu pro nový tobogán nevzniká nárok na žádnou další odměnu. Navrhovatel jako odměnu získá celosezónní permanentku do Aqualandu Moravia s platností na 90 dní. Vyplněním údajů souhlasí účastník se zařazením všech jím poskytnutých osobních údajů (dále jen údaje) do databáze společnosti ŽS REAL, a. s. (dále jen Společnost) a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely Společnosti (rozesílání informačních emailů apod.), tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcí, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. Účastník bere rovněž na vědomí, že má práva dle § 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese Společnosti odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd.

Zbývá 250 znaků