Powered by

Přihláška do VII. ročníku soutěžní přehlídky TURISTPROPAG 2022

Dobrý den,

věnujte prosím několik minut svého času k přečtení následujících informací, vyplnění a odeslání závazné přihlášky.

PRUH POLABÍ, s.r.o., A.T.I.C. ČR spolu s VLL, a.s., Městem Lysá nad Labem, Českou unií CR a partnery vypisuje

VII. ročník soutěže TURISTPROPAG

„O turistickou informaci roku 2022“, „Zpravodaj roku 2021-2022“ , „Propagační předměty" a "Turistický produkt 2020-2022"

Jde o soutěžní přehlídku turisticko-propagačních materiálů a předmětů v českém jazyce, v jazycích zemí V4 a Aj, která bude probíhat v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY ve dnech 21. 4.- 24. 4. 2022 v Lysé nad Labem v následujících kategoriích:

„O turistickou informaci roku 2022“

Podkategorie:

Trhací mapy – jednoduchá mapa města, případně okolí, která je v TIC rozdávána zdarma

Mapy měst a regionů - turistická mapa města, regionu, turistických cílů

Turistický průvodce tiskovina pro turisty k poznání příslušné destinace

Propagační leták - propagační materiál / propagační leták, převážně ve formátu DL, ale je možný i jiný formát, který je distribuován zdarma

PR materiály - reprezentativní propagační letáky určené převážně pro partnery

Publikace - tiskovina určená k prodeji se zaměřením na cestovní ruch

Turistické noviny (periodický speciál cestovního ruchu) - tištěné materiály určené široké veřejnosti k informovanosti o turistické nabídce ve městě, okrese, kraji, destinaci a ČR

Tištěné propagační materiály - propagační letáky určené pro děti a nebo pro rodiče s dětmi - jedná se o spotřební propagační letáky - materiály určené k distribuci zdarma a jsou zaměřeny na děti do 13ti let.

Slevové karty (kompletní balíček) - balíček "slevových či věrnostních karet" s tištěnými materiály, které jsou určeny k propagaci těchto slevových či věrnostních karet

Nástěnné, stolní a kapesní kalendáře - jednotlivé kalendáře nebo sada kalendářů pro rok 2022

Tištěné katalogy cestovních kanceláří a agentur - propagační katalogy cestovních kanceláří a agentur určené pro konečného zákazníka v roce 2022

Propagační leták ubytovacích zařízení - propagační materiály vydané majitelem nebo provozovatelem ubytovacího zařízení, popřípadě TIC

Mobilní aplikace pro cestovní ruch - aplikace pro mobilní telefony a / nebo tablety s operačním systémem iOS a / nebo Android, aplikace musí být primárně zaměřena na turistu a to jednou z následujících forem: 1) informace o turistických atraktivitách a nebo výletech, případně POI 2) hra, která láká k návštěvě turistické destinace, turistické atraktivity a podobně 3) aplikace musí být zdarma dostupná v obchodech AppStore a / nebo GooglePlay

Propagační spot do 3 minut zaměřený na turismus, cestování a služby cestovního ruchu - volně šiřitelné video, které propaguje města, obce, destinace, či další subjekty CR zaměřené na cestovní ruch.

"Propagační předměty"

Dřevěné propagační předměty - propagační předměty zaměřené na cestovní ruch vyrobené ze dřeva

Ostatní propagační předměty - propagační předměty zaměřené na cestovní ruch vyrobené z jiných materiálů než je dřevo

Regionální potravina - musí být vyrobena v příslušném regionu ze surovin z daného regionu, případně je-li to z objektivních důvodů nutné z tuzemských surovin

Regionální předměty - musí být vyrobeny v příslušném regionu ze surovin z daného regionu, případně je-li to z objektivních důvodů nutné z tuzemských surovin

„Zpravodaj roku 2021-2022“

Zpravodaje měst a obcí - periodický zpravodaj, noviny apod. měst a obcí vydané v roce 2021 - 2022

„Turistický produkt roku 2020-2022“

Turistický produkt je komplex nabízených služeb a zážitků, které spojuje silná jednotící myšlenka do ucelené a komplexní nabídky cestovního ruchu a mířící na jednoznačně definovanou cílovou skupinu.

Co je produkt pro zákazníka? (např.prospěch, jistota, vlastní hodnota, kontakt, zdraví, pohodlí).

Co získá zákazník jednotlivými službami?(např.charakteristické vlastnosti, design, funkčnost, výhodnost).

Co produkt přináší?(např. doplňkové služby, servis, image, ojedinělé emoce, uspokojuje potřeby).

Speciální nabídka pro přihlašovatele v roce 2022

Každy přihlašovatel, který přihlásí své materiály nejméně do tří kategoií, má možnost zajištění výstavního stánku v rámci veletrhu REGIONY 2022 v ceně 500,00Kč za metr čtvereční. Více informací na VLL, a.s., Lysá nad Labem.

Vyhlášení výsledků

Vyhlášení výsledků v jednotlivých kategoriích včetně speciálních ocenění proběhne v rámci "galavečeru" veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY v Lysé nad Labem dne 21. dubna 2022 od 18:00 hodin v areálu výstaviště hala "C".

Během soutěžní přehlídky budou probíhat tématické semináře a přednášky turistických oblastí a regionů na téma cestovní ruch.

Poplatek vč. DPH za přihlášení do jednotlivých kategorií je vždy uveden v samotné přihlášce a obsahuje (v případě přihlášení do více kategorií platí volný vstup za kategorii pro jednu osobu tj. 1 kategorie = 1 osoba):

volný vstup pro jednu osobu v rámci konání veletrhu Regiony České republiky 2022

volný vstup pro jednu osobu na "tematické semináře"

volný vstup pro jednu osobu na "galavečer"

Vyplněnou přihlášku, kterou následně obdržíte v rámci potvrzení do svého @, se dvěma kusy přihlášených propagačních materiálů - souborů dle kategorie (1x pro hodnotící komisi, 1x pro výstavu soutěžních materiálů pro veřejnost v rámci veletrhu), vyjma aplikace a propagačního spotu (1x na CD) odešlete na níže uvedenou adresu do 15. března 2022. Na obálku napište heslo "TURISTPROPAG 2022".

PRUH POLABÍ, s.r.o.

Turistické informační centrum Poděbrady

Jiřího náměstí 19, 290 01 Poděbrady

Po odeslání přihlášky Vám přijde do @ Pdf potvrzená přihláška, nejdéle do 15ti dnů Vám do @ přijde daňový doklad se splatností 14 dní. Úhradu registračního poplatku proveďte na základě zaslaného daňového dokladu, na účet PRUHU POLABÍ, s.r.o., č. ú. 150076748/0600. Po uhrazení poplatku bude Váš propagační materiál zařazen do soutěže.

POZOR, před odesláním vytiskněte a přiložte zaslanou přihlášku v Pdf, jeden výtisk vložte k propagačním materiálům a druhý si založte pro případ kontroly fakturace či možné reklamace!

Tato přihláška také nahrazuje OBJEDNÁVKU, z tohoto důvodu je nutné si ji vytisknout!

Uzávěrka přihlášek je 15. března 2022 do 17:00 !

Děkuji všem za vyplnění a zaslání přihlášky do této soutěže. V případě nejasností s vyplněním a zařazením do kategorie, prosím volejte 602341361.

http://www.turistpropag.cz

Pavel Hlaváč, jednatel

PRUH POLABÍ, s.r.o.

IČ: 25764900, DIČ: CZ25764900

Spustit dotazník teď