Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Aqualand Moravia hledá jméno pro tygřici - finále!

Sběr odpovědí byl ukončen.

Zapojte se do hlasování o výběru jména pro tygří samičku a vyhrajte 2 celodenní vstupenky do Aqualandu Moravia do zóny AQUA! Hlasovat můžete do 14. června 2017 do 12:00 hodin.

V rámci prvního kola hledání jména pro tygří samičku přišlo téměř 700 návrhů, ze kterých komise složená ze zástupců Aqualandu Moravia, cirkusu Jo-Joo a rádia Impuls vybrala 5 favoritů. O jméně, které tygřice nakonec získá, nyní rozhodnete Vy výběrem některého ze jmen níže:
Povinná odpověď

Váš kontaktní email:
Povinná odpověď

Vyplněním údajů souhlasí účastník se zařazením všech jím poskytnutých osobních údajů (dále jen údaje) do databáze společnosti ŽS REAL, a. s. (dále jen Společnost) a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely Společnosti (rozesílání informačních emailů apod.), tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcí, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. Účastník bere rovněž na vědomí, že má práva dle § 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese Společnosti odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd.

Zbývá 250 znaků