Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

DOTAZNÍK PRO KLIENTY RANÉ PÉČE MOTÝL, z.ú. 2018

Sběr odpovědí byl ukončen.

Milí klienti,

obracíme se na vás s prosbou o vyplnění následujícího dotazníku, který má přiblížit vaši spokojenost s kvalitou poskytované sociální služby Raná péče.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o co nejvíce informací a pozitivních i negativních připomínek a námětů. Dotazník obsahuje 11 otázek a prostor pro Vaše náměty a připomínky. Je jen na vás, které otázky zodpovíte a které ne.

Cílem tohoto dotazníku je zlepšení poskytovaných služeb, které Vám nabízíme. Je vhodné sdělit nám i své poznatky, které by mohly naši službu vylepšit.

S výsledky budete následně seznámeni prostřednictvím webových stránek www.motyl-plzen.cz

Dotazník je možné vyplňovat do 10. 4. 2018

Děkujeme za čas, který dotazníku věnujete a za poskytnutí zpětné vazby.

Za tým Rané péče MOTÝL, z.ú.

Mgr. Markéta Berešová, DiS.

Jste spokojeni s prostory, vybavením a pomůckami Rané péče MOTÝL, z.ú.? Uvítali byste nějakou změnu, doplnění?

Zbývá 1500 znaků

Co říkáte na nově zrekonstruovanou ambulantní místnost Rané péče (rekonstrukce proběhla v létě 2017). Přijde vám prostor funkční, je tam něco navíc, nebo něco naopak chybí?

Zbývá 1500 znaků

Na základě několika požadavků z loňského dotazníku jsme zavedli facebookové stránky Rané péče, v tuto chvíli není stránka našimi klienty příliš využívána. Máme ji zachovat? Jaké informace byste se tam od nás chtěli dovídat?

Zbývá 1500 znaků

Máte pocit, že se k vám včas dostávají všechny důležité informace z Rané péče? Pokud ne, napadá vás, jak to zlepšit? Jaké informace byste od nás chtěli pravidelně dostávat?

Zbývá 1500 znaků

Vyhovuje vám způsob poskytování Rané péče? Čekali jste od nás něco jiného? Co je pro vás největším plusem a minusem Rané péče?

Zbývá 1500 znaků

Chybí vám v rámci Rané péče nějaké aktivity? Máte návrhy např. na semináře, apod.? Sem s nimi.

Zbývá 1500 znaků

Využíváte možnosti docházet na rodičovskou skupinu? Vyhovuje vám čas (pátek dopoledne 1x v měsíci)? Co byste v rámci rodičovské skupiny uvítali?

Zbývá 1500 znaků

Jak vám vyhovuje nabídka ostatních aktivizačních činností MOTÝL, z.ú.? Do aktivizačních činností patří setkání klientů v předvánoční období, rodičovská skupina, semináře, integrace dětí do kroužků Rodinného centra Vlnka.

Zbývá 1500 znaků

Jak byste hodnotili poradkyni Rané péče, se kterou se nejčastěji setkáváte? Líbí se vám její přístup, styl komunikace, berete ji jako odborníka, ...?

Zbývá 1500 znaků

S kým se nejčastěji setkáváte?

V roce 2017 jsme také zavedli pozici Asistent rané péče. Někteří z vás, se s asistentkou Adélou, která na konzultace dochází společně s poradkyněmi, mohli již setkat. Co říkáte na tuto pozici? Přinesla vám něco? Máte např. více času na povídání s poradkyní?

Zbývá 1500 znaků

Napadá vás k Rané péči cokoliv dalšího? Budeme rádi, když se s námi o to podělíte.

Zbývá 1500 znaků